باباسل: طراحی و تحلیل مکانیکی با سالیدورک، کامسول و آباکوس

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه های تحلیل مکانیکی توسط سایت باباسل انجام میگیرد. ما تلاش میکنیم در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت و قیمت مناسب پروژه های شما را با استفاده از نرم افزار کامسول مولتی فیزیک و همچنین نرم افزار کامسول انجام دهیم. کافیست از طریق ایکن واتس آپ موجود در گوشته ی سمت راست و پایین سایت به ما پیام ارسال نمایید و پروژه ی خود را برای ما ارسال نمایید بعد از بررسی پروژه قیمت و زمان انجام آن به شما اعلام می شود.

نرم افزار کامسول (COMSOL) برای چه مواردی استفاده می شود؟

نرم افزار کامسول مولتی فیزیک شما را قادر می سازد تا الکترومغناطیس، مکانیک ساختاری، آکوستیک، جریان سیالات، انتقال حرارت و پدیده های شیمیایی را در یک محیط و پس از یک گردش کار شبیه سازی کنید.

چه کسی COMSOL را تأسیس کرد؟

سوانته لیتمارک و فرهاد سعیدی نرم افزار کامسول را در سال ۱۹۸۶ در استکهلم سوئد تاسیس کردند.

آیا یادگیری کامسول آسان است؟

نرم افزار کامسول نسبت به سایر نرم افزار های تحلیل FEM همانند آباکوس و انسیس راحت تر و دارای محیط کاربری کاربرپسند میباشد و آموزش های خوبی هم در خود سایت کامسول و هم در اینترنت موجود است و با صرف زمان و علاقه به یادگیری این نرم افزار می توانید آن را یاد بگیرید.

Image made using COMSOL Multiphysics® software and provided courtesy of COMSOL

ما در سایت باباسل همچنین پروژه های طراحی مکانیکی با نرم افزار سالیدورک را میتوانیم برای شما انجام دهیم. برخی از محصولات و نمونه کارهای ما در زیر موجود هستند. برای انجام پروژه های طراحی با سالیدورک از طریق آیکن واتس اپ به ما پیام ارسال نمایید.

دیدگاه‌ها (0)

  • لطفا نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارد. با تشکر

*
*

سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! لطفا در صورتی که سوالی دارید یا جهت انجام پروژه خود به ما پیام ارسال نمایید