باباسل: طراحی و تحلیل مکانیکی با سالیدورک، کامسول و آباکوس

قوانین و مقررات سایت باباسل

 1. لطفا قبل از ثبت سفارش و خرید به دقت قیمت و توضیحات محصول را مطالعه نمایید.
 2. استفاده از محصولات فروشگاه اینترنتی باباسل فقط مختص خریدار آن محصولات می باشد.
 3. اطلاعات کاربری شما نظیر اسم و ایمیل و شماره تماس شما صرفا جهت خرید از سایت و پشتیبانی بعد از خرید می باشد و ما آن از آن استفاده ی دیگری نخواهیم کرد.
 4. خدمات این سایت جهت طراحی و تحلیل مکانیکی قطعات و ماشین آلات صنعتی شما بوده و ما طراحی های شما را با توجه به نقشه هایی که از شما دریافت میکنیم طراحی میکنیم و مسيولیت دقت در نقشه هایی که به ما میدهید تا طراحی شوند بر عهده ی شما میباشد.
 5. طراحی های انجام شده توسط ما بعد از تحویل به شما دارای گارانتی کیفیت میباشند و ما تا تایید نهایی و رضایت شما هرگونه ویرایشی را بر آن طراحی به رایگان انجام میدهیم.
 6. با توجه به متغییر بودن نوع طراحی و بستگی به سختی و کیفیت و زمان بر بودن طراحی قیمت طراحی به شما اعلام میگردد و زمان آن هم به شما اعلام گردیده و ما تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا زمان تعیین شده طراحی را به شما تحویل دهیم.
 7. پس از توافق بین ما و شما جهت انجام خدمات طراحی میزان ۳۰ درصد از مبلغ در ابتدا از سفارش دهنده ی پروژه دریافت میگردد و مابقی در پایین انجام طراحی دریافت میشود.
 8. ما موظف هستیم شما را در جریان روند طراحی قرار دهیم و مراحل پیشرفت کار را به شما اعلام میکنیم.
 9. هدف ما کمک به شما جهت انجام عالی پروژه ای است که به ما سپرده اید بنابراین تا مرحله ی آخر طراحی در کنار شما هستیم.
 10. در صورت عدم رضایت شما از طراحی و یا عدم توانایی ما در انجام طراحی شما تمام مبلغ را در اسرع وقت به شما برگشت خواهیم داد.
 11. این سایت در حال حاضر فقط خدمات خود را به صورت آنلاین و دانلودی انجام میدهد و ما محصولی فیزیکی جهت ارسال با پست و راه های دیگر نداریم.
 12. مسیولیت نظرات ارسالی از طرف شما بر عهده ی نویسنده نظر می باشد.
 13. درصورتی که بخواهید در زمان انجام پروژه قرارداد طراحی را فسخ کنید با توجه به پیشرفت پروژه و توافق با شما مبلغی از هزینه طراحی را بایستی جهت خسارت به ما پرداخت نمایید که این مبلغ در توافق ابتدایی بین ما و شما مقرر میگردد.

سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! لطفا در صورتی که سوالی دارید یا جهت انجام پروژه خود به ما پیام ارسال نمایید