باباسل: طراحی و تحلیل مکانیکی با سالیدورک، کامسول و آباکوس

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

  1. خدمات این سایت جهت طراحی و تحلیل مکانیکی قطعات و ماشین آلات صنعتی شما بوده و ما طراحی های شما را باتوجه به نقشه هایی که از شما دریافت میکنیم طراحی میکنیم و مسیولیت دقت در نقشه هایی که به ما میدهید تا طراحی شوند بر عهده ی شما میباشد.
  2. طراحی های انجام شده توسط ما بعد از تحویل به شما دارای گارانتی کیفیت میباشند و ما تا تایید نهایی و رضایت شما هرگونه ویرایشی را بر آن طراحی به رایگاه انجام میدهیم.
  3. با توجه به متغییر بودن نوع طراحی و بستگی به سختی و کیفیت و زمان بر بودن طراحی قیمت طراحی به شما اعلام میگردد و زمان آن هم به شما اعلام گردیده و ما تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا زمان تعیین شده طراحی را به شما تحویل دهیم.
  4. پس از توافق بین ما و شما جهت انجام خدمات طراحی میزان ۳۰ درصد از مبلغ در ابتدا از سفارش دهنده ی پروژه دریافت میگردد و مابقی در پایین انجام طراحی دریافت میشود.
  5. ما موظف هستیم شما را در جریان روند طراحی قرار دهیم و مراحل پیشرفت کار را به شما اعلام میکنیم.
  6. هدف ما کمک به شما جهت انجام عالی پروژه ای است که به ما سپرده اید بنابراین تا مرحله ی آخر طراحی در کنار شما هستیم.
  7. در صورت عدم رضایت شما از طراحی و یا عدم توانایی ما در انجام طراحی شما تمام مبلغ را در اسرع وقت به شما برگشت خواهیم داد.
  8. محصولات و طراحی های آماده در سایت کاملا سالم بوده و درصورت خرید و دانلود و وجود مشکل در آن ها با استفاده ار راه های ارتباطی با ما اطلاع دهید تا فایل اصلاح شده برای شما ارسال گردد.
  9. ما از طریق شماره تماس و ایمیل و واتس آپ در خدمت شما هستیم و هرگونه سوال قبل و بعد از دریافت خدمات از ما را به بهترین شیوه پاسخ میدهیم.
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! لطفا در صورتی که سوالی دارید یا جهت انجام پروژه خود به ما پیام ارسال نمایید